We wtorek - 25 lutego 2014 r. - uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w IGRZYSKACH ZIMOWYCH o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu.

Mimo trwających ferii, nasi uczniowie nie zawiedli i wzięli udział w zawodach sportowych, a co najważniejsze - WYGRALI je.

Zawody składały się z trzech części:

- turniej piłki nożnej (w systemie „każdy z każdym”);

- wyścigi rzędów na wesoło (w tym skoki w workach, przeciąganie w parach, rzuty do celu, jajko na łyżce, przewróć – postaw itp.)

- przeciąganie liny (w systemie „każdy z każdym”).

Wszystkie etapy rozgrywek zostały wygrane przez naszych dzielnych uczniów. A byli to: Martyna Krzyszczak, Martyna Falacińska, Zuzia Kawiak, Zuzia Puzio, Klaudia Goldian, Przemek Sypko, Piotr Kozakiewicz, Miłosz Postawski i Konrad Puchalski. Opiekunem uczniów była nauczycielka – Justyna Fedyczkowska.

Oprócz pucharu i dyplomu dla szkoły, uczniowie otrzymali karnety na bezpłatne 20 wejść na strzegomski basen, do wykorzystania latem 2014 r.

Razem z nami bawiły się następujące szkoły: SP nr 3 ze Strzegomia, ZSP ze Stanowic, ZS z Goczałkowa i towarzysko Gimnazjum nr 1.