Uczennica i nauczycielka z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie w jednym biegu – Martyna Krzyszczak i pani Justyna Fedyczkowska  wzięły udział Półmaratonie Mietkowskim, który odbył się 23 kwietnia 2017 r.

Biegacze - m.in. ze „Strzegomskiej Dwunastki” - walczyli nie tylko o dobre czasy na dystansie półmaratońskim - 21,097 km, ale także z niełatwą trasą, z wiatrem, deszczem i podbiegami.

Martyna – uczennica III klasy gimnazjum – zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej. To był dobry czas debiutu półmaratońskiego.

Martyna Krzyszczak już od kilku lat rozwija swoje pasje sportowe i dlatego jej marzeniem jest kontunuowanie nauki we Wrocławiu w Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Więcej sportowych wieści z Jaroszowa można przeczytać na stronie: ZSP Jaroszów na sportowo na Facebooku.