5 kroków do mojego sukcesu” – tak brzmiało konkursowe hasło, do którego uczennice Wiktoria Łobodziec i Aleksandra Kardynał z kl. III gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wykonały swoje prace plastyczne. We wtorek – 31.01.2017 r. – wzięły udział w gali podczas, której odebrały bardzo cenne nagrody.

Więcej…

 

Jaroszowscy gimnazjaliści w poniedziałek - 30.01.2017 r. - grali w piłkę siatkową w Goczałkowie w II Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej pod patronatem posłanki na Sejm RP Moniki Wielichowskiej i senatora RP Wiesława Kiliana.

Więcej…

 

Z inicjatywy Burmistrza Strzegomia Pana Zbigniewa Suchyty - 23 stycznia 2017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie została zorganizowana debata gimnazjalistów z Burmistrzem i jego zastępcą - Panem Wiesławem Witkowskim.

Więcej…

 

Dnia 20 grudnia 2016 r. grupa projektowa, w której skład wchodzą: Zuzanna Kawiak, Amelia Grabowiec, Robert Kobyłczyk i Zofia Malinowska przeprowadziła wywiad z proboszczem parafii Jaroszów – ks. Markiem Krysiakiem.

Więcej…

 

Już od kilku lat, uczniowie drugiej klasy gimnazjum w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie realizują projekty edukacyjne, których celem jest  zespołowe i planowe działanie, mające na celu rozwiązanie konkretnego problemu, z zastosowaniem różnorodnych metod.

Więcej…

 
Więcej artykułów…