Jesienne wyjazdy gimnazjalistów na wycieczkę integracyjną, to od lat stały punkt w kalendarzu zaplanowanych imprez i wyjazdów w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

We wtorek - 20 września 2016 r. - dla gimnazjalistów z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany wyjazd na zajęcia akademickie w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Więcej…

 

W czwartkowe popołudnie - 23.06.2016 r. – o godz. 16.00 w saligimnastycznej zostało zorganizowane uroczyste pożegnanie tegorocznych Absolwentów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W  Szkolnym Konkursie Geograficznym „Mistrz mapy”  wzięło udział21 uczniów ze wszystkich klas gimnazjalnych. Konkurs trwał od 5 listopada 2015r.  do 19 maja 2016r. i odbył się w 7. edycjach. Koordynatorem konkursu była nauczycielka geografii – Małgorzata Kolano.

Więcej…

 

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego (8 -10 czerwca 2016 r.) gimnazjaliści z Jaroszowa wraz z wychowawczyniami: Małgorzatą Kolano, Moniką Bytnar-Gołembiowską i Justyną Fedyczkowską wyjechali na trzydniową wycieczkę do Warszawy.

Więcej…

 
Więcej artykułów…