OGŁOSZENIE

w sprawie rekrutacji do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Gimnazjum im. Sługi Bożej Anny Jenke w Jaroszowie

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 2/2016 Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z dnia 27 stycznia 2016 r. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie podaje do publicznej wiadomości harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2016/2017 do Gimnazjum im. Sługi Bożej Anny Jenke w Jaroszowie

 

Załącznik nr 1 do Zarządzenia Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Nr 2 z dnia 27 stycznia 2016 r.

Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych: gimnazjum sportowego, gimnazjum mistrzostwa sportowego, oddziału sportowego w gimnazjum ogólnodostępnym, gimnazjum dwujęzycznego lub oddziału dwujęzycznego w gimnazjum ogólnodostępnym, oddziału międzynarodowego w gimnazjum ogólnodostępnym oraz w przypadku wolnych miejsc do gimnazjum ogólnodostępnego dla uczniów zamieszkałych poza obwodem publicznego gimnazjum, w województwie dolnośląskim.

 

Zgodnie z Uchwałą Nr 115/15 Rady Miejskiej w Strzegomiu z dnia 29 grudnia  2015 r. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie podaje do publicznej wiadomości kryteria brane pod uwagę  w postępowaniu  rekrutacyjnym na rok szkolny 2016/2017 do  Gimnazjum im. Sługi Bożej Anny Jenke w Jaroszowie

 

UCHWAŁA NR 115/15
RADY MIEJSKIEJ W STRZEGOMIU
z dnia 29 grudnia 2015 r.


w sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych szkół podstawowych i gimnazjów prowadzonych przez Gminę Strzegom oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełniania tych kryteriów

 

Pomysł zorganizowania spotkania radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej w Strzegomiu z  przedstawicielami  Samorządów Klasowych z kl. VI i I – III  gimnazjum Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zrodził się po ostatniej – III sesji zorganizowanej w Urzędzie  Miejskim w Strzegomiu.

Więcej…

 

Wiktoria Łobodziec i Wioletta Kardynał – radne III kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Strzegomiu - reprezentujące Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie 10.11.2015 r. wzięły udział w uroczystej sesji Rady Miejskiej.

Więcej…

 

W piątek – 6 listopada 2015 r. – o godz. 11.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie miała miejsce wyjątkowa uroczystość rocznicowa z udziałem bardzo wyjątkowego gościa Jego Ekscelencji ks. bpa dra Adama Bałabucha - Biskupa Pomocniczego Diecezji Świdnickiej.

Więcej…

 

W sobotę - 24 października 2015 r. - grupa 15 uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z opiekunami – panią Małgorzatą Kolano oraz panem Zbigniewem Miłkiem - wzięła udział w warsztatach matematycznych zorganizowanych w Liceum Ogólnokształcącym w Strzegomiu pn.   „Matematyka jest wszędzie”.

Więcej…

 
Więcej artykułów…