W poniedziałek - 09.05.2016 r. - na boisku ORLIK w Jaroszowie rozegrany został IV Turniej Piłki Koszykowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców STREETBALL, który objęty był patronatem honorowym przez Panią Poseł na Sejm RP - Monikę Wielichowską oraz Pana Wiesława Kiliana – Senatora RP.

Więcej…

 

Gimnazjalistka z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie – ZOFIA MALINOWSKA zdobyła wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich XXI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”, które odbyły się 28.04.2016 r. w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

Więcej…

 

W dniach 15-16 kwietnia 2016 r. radne Młodzieżowej Rady Miejskiej z Jaroszowa – Wioletta Kardynał, Wiktoria Łobodziec i Martyna Krzyszczak wraz z radnymi z innych szkół gminy Strzegom wzięły udział w szkoleniu organizacji „Dobra Inicjatywa” w miejscowości Lubachów.

Więcej…

 

Na zaproszenie pani Ewy Dziaduś - prezesa Towarzystwa Przyjaciół Anny Jenke w Jarosławiu oraz pani Ewy Kozubek - dyrektora Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej k. Rzeszowa w dniu 17 marca 2016 roku przedstawiciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego - Gimnazjum im. Sługi Bożej Anny Jenke w Jaroszowie uczestniczyli w poświęconym patronce Forum Jubileuszowym ph. „Wszystko zaczęło się od Chrztu Świętego".

Więcej…

 

Bardzo rzadko zdarza się, że nastolatka, która jest na etapie nauki w gimnazjum wie, co chciałaby robić po zakończeniu edukacji.

Więcej…

 
Więcej artykułów…