„5 kroków do mojego sukcesu” – tak brzmiało konkursowe hasło, do którego uczennice Wiktoria Łobodziec i Aleksandra Kardynał z kl. III gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wykonały swoje prace plastyczne.

Więcej…

 

Dnia 20 grudnia 2016 r. grupa projektowa, w której skład wchodzą: Zuzanna Kawiak, Amelia Grabowiec, Robert Kobyłczyk i Zofia Malinowska przeprowadziła wywiad z proboszczem parafii Jaroszów – ks. Markiem Krysiakiem.

Więcej…

 

Już od kilku lat, uczniowie drugiej klasy gimnazjum w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie realizują projekty edukacyjne, których celem jest  zespołowe i planowe działanie, mające na celu rozwiązanie konkretnego problemu, z zastosowaniem różnorodnych metod.

Więcej…

 

W dniu 24.11.2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się uroczysty apel z okazji 6. rocznicy nadania imienia Sługi Bożej Anny Jenke Gimnazjum w Jaroszowie.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyły się warsztaty dla uczniów, rodziców i nauczycieli  na wyżej wymieniony temat.  Pisaliśmy już o tym.

Więcej…

 
Więcej artykułów…