Dla 36 gimnazjalistów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie czwartek - 25 września 2014 r. - był dniem wyjątkowym, ze względu na wyjazd na dwudniową wycieczkę integracyjną do Karłowa.

Więcej…

 

Drugi rok uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczą w ogólnopolskim projekcie Internetowy Teatr TVP dla Szkół.

Więcej…

 

W sobotę 17 maja br. w hali OSiR w Strzegomiu zakończyły się tegoroczne rozgrywki ligi piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Więcej…

 

Z inicjatywy i na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Strzegomiu z okazji Tygodnia Bibliotek, dziesięcioosobowa grupa gimnazjalistów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, 08.05.2014r. wzięła udział warsztatach edukacyjnych FUNDACJI LEGALNA KULTURA w Centrum Aktywności Społecznej „Karmel” w Strzegomiu.

Więcej…

 

W dniu 29 kwietnia br. trzyosobowa drużyna z gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie - Agata Wołowiec, Aleksandra Fedak i Michał Kebłesz - wzięła udział w Rejonowym Konkursie ph. „JESTEM  BEZPIECZNY W DOMU, W SZKOLE I NA DRODZE” w Ząbkowicach Śląskich.

Więcej…

 
Więcej artykułów…