W dniach 15-16 kwietnia 2016 r. radne Młodzieżowej Rady Miejskiej z Jaroszowa – Wioletta Kardynał, Wiktoria Łobodziec i Martyna Krzyszczak wraz z radnymi z innych szkół gminy Strzegom wzięły udział w szkoleniu organizacji „Dobra Inicjatywa” w miejscowości Lubachów.

Więcej…

 

Na zaproszenie pani Ewy Dziaduś - prezesa Towarzystwa Przyjaciół Anny Jenke w Jarosławiu oraz pani Ewy Kozubek - dyrektora Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej k. Rzeszowa w dniu 17 marca 2016 roku przedstawiciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego - Gimnazjum im. Sługi Bożej Anny Jenke w Jaroszowie uczestniczyli w poświęconym patronce Forum Jubileuszowym ph. „Wszystko zaczęło się od Chrztu Świętego".

Więcej…

 

Bardzo rzadko zdarza się, że nastolatka, która jest na etapie nauki w gimnazjum wie, co chciałaby robić po zakończeniu edukacji.

Więcej…

 

Reprezentacja 8 gimnazjalistek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Jaroszowa wzięła udział w niezwykle ciekawym wykładzie o retoryce i języku reklamy pana Michała Rusinka.

Więcej…

 

Pomysł zorganizowania spotkania radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej w Strzegomiu z  przedstawicielami  Samorządów Klasowych z kl. VI i I – III  gimnazjum Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zrodził się po ostatniej – III sesji zorganizowanej w Urzędzie  Miejskim w Strzegomiu.

Więcej…

 
Więcej artykułów…