W swoją pierwszą wycieczkę szynobusem wybrali się po południu w piątek 12.12.2014 r. uczniowie klasy I gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Już od kilku lat uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego godnie reprezentują naszą gminę w VIII Powiatowym Konkursie Turystycznym „Polskie góry dziedzictwem kulturowym”. Konkurs zorganizowany został 29.11.2014 r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy Zespole Szkół Hotelarsko - Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy.

Więcej…

 


Gimnazjaliści z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w eliminacjach powiatowych  TURNIEJU PIŁKI  KOSZYKOWEJ, który odbył się w dniu 21 listopada 2014 r. w Świdnicy.

Więcej…

 

W dniu 25 października 2014 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbyły się  mecze I rundy GMINNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ w kategorii dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Więcej…

 

W miniony piątek 24.10.2014 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie zorganizowano "Spotkanie z Anną Jenke - patronem szkoły", w związku z 4. rocznicą nadania imienia Sługi Bożej Anny Jenke Gimnazjum w Jaroszowie.

Więcej…

 
Więcej artykułów…